Cupa FM Nasaud 2017, editia a 5-a

Rezultate, regulamente, tehnici de operare...
YO8SAO
Mesaje: 16
Membru din: Mar Mai 31, 2016 1:54 pm
Contact:

Re: Cupa FM Nasaud 2017, editia a 5-a

Mesajde YO8SAO » Vin Apr 13, 2018 8:49 am

Septy, multumesc mult pentru diploma, la mine a ajuns in conditii foarte bune.
Sa ne auzim sanatosi si bucurosi in urmatoarele editii ale concursului FM Nasaud!
George
YO8SAO

YO8SSB
Mesaje: 216
Membru din: Lun Iul 08, 2013 8:29 pm
Contact:

Re: Cupa FM Nasaud 2017, editia a 5-a

Mesajde YO8SSB » Vin Apr 13, 2018 9:08 am

Multumesc pentru diploma!
La mine a ajuns in conditii foarte bune.

Succes in tot ceea ce faci!

YO8SSB

yo3gej
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 12, 2015 3:00 pm
Contact:

Re: Cupa FM Nasaud 2017, editia a 5-a

Mesajde yo3gej » Vin Apr 13, 2018 9:56 am

yo5er scrie:Buna ziua tuturor, am reusit sa trimitem diplomele intr-un final, inainte de sarbatorile de pasti. Daca ma condamnati de timpul lung, au fost mai multe piedici pt. care imi cer scuze, dar au fost si probleme din partea concurentilor inclusiv gasirea adreselor participantilor, sau adrese scrise gresit in log. Posta normala e un dezastru, desi platesti in plus pentru plicurile recomandate, pe postasi nu ii intereseaza ce efort s-a depus la tiparirea, infolierea si trimiterea diplomei. Sper ca cei ce au primit diplome sa nu le fi primit ca in atasament. Am primit inapoi si anii trecuti, dar nu am mai spus nimanui, e pacat.

Am sa modific regulamentul, doar cei ce vor specifica adresa completa in loguri vor mai primi diploma pe hartie, pentru cei ce nu doresc, diplomele electronice se vor gasi ca si pana acum disponibile pt download.

Sper ca acest lucru sa nu fie un impediment in a ne auzi si anul acesta in Cupa FM Nasaud :)

73's Septy
YO5ER


Salut Septy,
Imi pare rau pentru cele intamplate, adresa de pe plic este corecta, proprietate personala si al doilea amplasament din autorizatie. Te voi contacta pentru a rezolva situatia.

73 de YO3GEJ


Înapoi la “Concursuri de radioamatori”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori