Inchidere site ! :)

Aflati ce schimbari s-au operat la radioamator.ro. Comentariile si sugestiile dumneavoastra sunt binevenite.
YO8DHD
Mesaje: 271
Membru din: Mie Iun 30, 2010 9:40 pm
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde YO8DHD » Lun Apr 01, 2013 2:09 pm

Felicitari, dar ne esti dator Ciprian pentru pastilele de inima. Acum poti constata si tu cat de mult conteaza acest site pentru radioamatorii din YO.

yo2dno
Mesaje: 338
Membru din: Lun Iun 21, 2010 11:59 pm
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde yo2dno » Lun Apr 01, 2013 3:10 pm

Ofer 1000 de euro ca sprijin pentru mentinerea in functiune a site-ului. Oferta valabila astazi.

yo5ajr
Mesaje: 730
Membru din: Mar Iun 22, 2010 6:27 pm
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde yo5ajr » Lun Apr 01, 2013 8:59 pm

Deschid net-ul, so pe radioamator.ro...si - citesc cu o furie crescendo ca e... gata, inca cineva care a facut ceva bun pentru ham nation YO s-a saturat. E clar, mi a facut un soc. Inchid totul, ma dau pe spate pe patul de serviciu in schack-ul meu si incepe sa se invarte rotitele din cap. Prima intrebare - de ce chiar acum in prejma AG al FRR? Oare care dintre carcotasii de serviciu a reusit sa-i umple paharul lui Ciprian? Si cu ce? Incet incet neuronii incep sa se reaseze pe traiectoriile lor si aduc aminte ca mai jos au mai fost ceva postate. Ma scol, deschid PC, internet, radioamaor.ro, tastez mai jos si.....1 Aprilie! La varsta mea nu prea ma mai scoate ceva din sarite dar recunosc ca Ciprian a reusit. Off....toate-s bine daca sfarsesc cu bine. Acu vine 6 Aprilie si acolo nimeni nu va face farse inspirate, dar ce bine ar fi sa se sfarseasca bine...
73 de yo5ajr Miki

yo4bxx
Mesaje: 44
Membru din: Mar Aug 31, 2010 4:49 pm
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde yo4bxx » Lun Apr 01, 2013 11:10 pm

Am simtit un gust amar atunci cand am citit ca Ciprian se retrage. Pentru mine Radioamator.ro este site-ul preferat. Tot ce e mai bun pentru radioamatori.
Ma bucuram ca a venit seara si nu am fost pacalit! E mai bine sa fii pacalit decat sa ramai fara acest lucru de valoare.
Felicitari Ciprian pentru activitate si ajutorul pe care n-il dai.
Multa sanatate si succes tuturor amicilor YO.
YO4BXX Cornel

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1006
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde n2yo » Mar Apr 02, 2013 12:19 am

Multumesc tuturor pentru comentariile pe tema pacalelii de 1 aprilie. O parte dintre acestea mi-au venit prin email. Au existat si cativa care nu au facut clic pe pagina cu "informatii suplimentare" ca sa afle ca a fost vorba doar de o pacaleala, insa ma bucur ca gluma a fost gustata (sper) de toata lumea.

73s de Ciprian N2YO

yo2mtg
Mesaje: 74
Membru din: Dum Mar 06, 2011 1:31 pm
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde yo2mtg » Mar Apr 02, 2013 3:10 pm

n2yo scrie:Multumesc tuturor ....... ma bucur ca gluma a fost gustata (sper) de toata lumea.

73s de Ciprian N2YO



Deja imi e teama ce ne vei pregati pentru la anu`...hi, hi.
Sanatate si buna dispozitie pentru 363 de zile de acum inainte.

73 de YO2MTGigi

YO5VAE
Mesaje: 246
Membru din: Dum Iun 20, 2010 9:58 am
Contact:

Re: Inchidere site ! :)

Mesajde YO5VAE » Mie Apr 03, 2013 8:56 am

O pacaleala foarte reusita. Am incremenit cand am vazut mesajul. Totusi ma intrebam de ce Ciprian nu a apelat la noi daca i s-au terminat resursele, fie ele financiare sau de alt fel...
Oricum ma bucur foarte tare ca a fost doar o farsa.
Anul viitor de 1 aprilie nu ma intru pe site :)


Înapoi la “Noutati, critici si sugestii (despre radioamator.ro)”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori