Apelul catre Delegati mai poate fi semnat?

Aflati ce schimbari s-au operat la radioamator.ro. Comentariile si sugestiile dumneavoastra sunt binevenite.
Avatar utilizator
yo9fmp
Mesaje: 342
Membru din: Mar Aug 24, 2010 10:43 pm
Contact:

Apelul catre Delegati mai poate fi semnat?

Mesajde yo9fmp » Mar Mar 29, 2011 7:59 am

Pe http://www.radioamator.ro/apel2011/ s-a publicat LISTA SEMNATARILOR APELULUI CĂTRE DELEGAII LA ADUNAREA GENERALĂ DIN 9 APRILIE 2011.
Aceasta contine 192 semnaturi.
Subsemnatul consider ca este nedrept ca acest apel sa nu poata fi semnat online si de catre alti radioamatori.
Eu unul,nu pot sa il semnez desi doresc aceasta...
Sunt multe stari de lucru nesemnalate si care trebuiesc imbunatatite vizavi de activitatea defectuoasa a FRR mai ales in provincie.
Prea multe radiocluburi s-au desfiintat si nu le mai este recunoscuta activitatea de catre Asociatiile sportive carora le erau nefiresc subordonate.
Nu m-ar mira ca aceste Radiocluburi desfiintate sa isi trimita reprezentantii sa voteze din nou cum trebuie si pentru ce/cine trebuie pe 9 aprilie...
Prea multe nereguli patronate de FRR s-au scris si prea multe nemultumiri am acumulat.
Nu prea s-a scris despre patrimoniul Radiocluburilor desfiintate,pe unde a ajuns la mana carui radioamator praduitor...despre evidentele contabile sau de gestiune sau controlul acestora in provincie...
Poate ridicati si aceasta problema in discutie pe 9 aprilie...

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1007
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: Apelul catre Delegati mai poate fi semnat?

Mesajde n2yo » Mar Mar 29, 2011 9:52 am

Voi adauga si indicativul/numele dv. pe lista, insa problema este ca aceasta lista a fost trimisa deja Consiliului de administratie pentru a fi luata in discutie si distribuita delegatilor la Adunare. Nu stiu daca va fi acceptata o noua lista, insa voi incerca sa trimit o actualizare. Voi avea nevoie de clubul de care apartineti (daca acesta este afiliat la FRR) sau daca nu sunteti membru la un club, sa precizati acest lucru. Va rog sa-mi trimiteti aceste informatii pe adresa webmaster [at] radioamator.ro.

73s de Ciprian N2YO


Înapoi la “Noutati, critici si sugestii (despre radioamator.ro)”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori