SECURISTUL ,,X,,

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
cornelius
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iul 29, 2014 4:49 pm
Contact:

SECURISTUL ,,X,,

Mesajde cornelius » Lun Aug 18, 2014 9:50 pm

In viata mea mi-a fost dat sa vad multe ! ....sa aud multe! ...etc!
DAR ASA CEVA NICIODATA NU AM CREZUT CA POATE SA EXISTE... CU PRETENTIE de CHIP OMENESC!
Acest om intra pe emailurile personale afisate pe acest sait si ...,,a jignii,, e un termen foarte placut pentru ce poate sa realizeze acest individ care se pretinde cu chip de om. De fapt se prezinta ,,SECURISTULx,, si sub acest pseudoanonim ce este isi bate joc in primul rind de fiinta cea mai sfinta a acestui pamint adica ,,MAMA,, .Habar nu are ce inseamna acest cuvint pe care il dispretuieste grav si pe care este in stare sa-l duca in derizoriu cu un apetit super sexual, obscen si de speta huliganica. (nu o sa reproduc toate emailurile trimise de individ fiindca imi este jena) desii le am pe toate cca 10 ca numar cu un continut pe care nu vreau sa mai discut.
Dupa fiecare email trimis catre mine in care mama mea era ....penetrata in toate modurile si chipurile inchipuite de acest chip de ,,om,, (desii DZEU SA O ODIHNEASCA fiindca este moarta de destul timp!!! ) eu ii raspundeam cu ,, SARUT MANA,, si RESPECT pentru MAMA lui si eventual nevasta din viata lui =(,,daca are,,).=
DAR NU A INTELES NIMIC! si rezultatul vedeti-l in continuare......

[Edit moderator: fisierul atasat a fost sters intrucat continea expresii obscene]
Ultima oară modificat Dum Aug 24, 2014 9:47 pm de către cornelius, modificat de 3 ori în total.

cornelius
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iul 29, 2014 4:49 pm
Contact:

SECURISTUL ,,X,,

Mesajde cornelius » Mie Aug 20, 2014 3:03 pm

inca un ,,mesaj,,...............
adevarat- la fel de INTERESANT dpdv psihologic!
parerea mea este ca ar fi corect sa fie postate chiar daca de scurta durata , ( inteleg--asa este legea) de catre acei dintre dvs care ati patit sau poate patiti in continuare intinlirea pe email cu ,,securistulx,, cel ce bintuie acest sait cu o frecventa remarcabila.
Poate are o revelatie psihologica pe ,,invers,, si IN FINAL INCETEAZA.
Stima PTR TOTI FORUMISTII ADEVARATI!
Cornelius.

yo9ilx
Mesaje: 32
Membru din: Mie Oct 22, 2014 4:20 pm
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo9ilx » Joi Oct 23, 2014 12:08 am

Din pacate nu a incetat si m-am trezit si eu pe e-mail cu niste comentarii de la "el", de om "fatat", nu nascut, asta ca sa exprim plastic intelectualitatea de care a dat dovada.
Cel mai bine este sa nu il bagam in seama, deoarece omul este bolnav irecuperabil si nu are rost sa ne canalizam eforturile in aceasta directie.

P.S.

Imi este si rusine sa arat, chiar si sub forma de citat, ineptiile acestui "securistulx@gmail.com", deoarece ne-ar jigni grav bunul simt.

Tin pe aceasta cale sa multumesc D-lui Ciprian ca a luat masura ce se impunea, si aceasta trebuia luata chiar de la inceput as zice eu, de a se putea autentifica numai cei cu indicativ, nu de alta, dar e bine sa stim in ce fel, cu ce, sau cu cine stam si noi de vorba pe aici pe acest forum.

Cu stima, yo9ilx.

yo4rln
Mesaje: 23
Membru din: Mar Dec 06, 2011 4:24 pm
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo4rln » Joi Oct 23, 2014 9:18 am

Buna ziua,
In speranta ca se stie cine este acest "obiect", daca nu se stie se afla foarte simplu exact cine este, eu va recomand o plangere la politie, iar o plangere bine facuta il "lucreaza" la buzunar oricat de securist o fi. Ca atare va recomand prieteneste sa nu lasati acesti inadaptati sa prinda si mai mult curaj.

73 de yo4rln

ps. am avut si eu deaface cu un cretin de genul asta si s-a rezolvat exact cum am zis mai sus

yo8rqp
Mesaje: 233
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 11:57 am
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo8rqp » Vin Oct 24, 2014 1:42 pm

Criteriile care trebuiesc urmate pt identificarea acestui "gunoi" strecurat din greseala printre radioamatori,pot fi si altele,nu neaparat cele care tin de evaluarea unui IP sau alta modalitate similara la indemana.INTUITIA!Stilul unui asemenea specimen in a formula o fraza este unul original si nu poate intra in contradictie cu altele.Va face aceleasi greseli gramaticale,aceleasi dezacorduri,va folosi aceleasi injurii...Faceti un copy-paste intre ceea ce primiti in inbox si anumite mesaje de pe acest forum si veti ajunge la o concluzie.Oricum este un om care citeste regulat ce se posteaza pe aici.Si nu poate rezista fara sa posteze si el,binenteles cu indicativ.Eu n-am primit mesaj de la "securisti"dar probabil voi fi vizat dupa aceasta postare.Si in functie de ce va scrie acolo voi intra in sapaturi...Si nu numai lingvistice!

yo9bgr
Mesaje: 16
Membru din: Mie Iun 23, 2010 4:29 pm
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo9bgr » Vin Ian 02, 2015 7:06 pm

Am primit si eu un astfel de email si l-am sters fara sa ezit !
Nu stiu ce il mana pe acest *individ* fara educatie si onoare.
Pe vremuri un batran radioamator in fata unui astfel de fenomen
(pentru ca domnilor - securistul - este un rebut social nou dar in istorie
s-au mai cunoscut astfel de fenomene !!! Si revin , acel batran mi-a replicat
ceva ce am retinut :
<pe prost si pe nebun il omori cu linistea, asa ca dragul meu ignora-l! daca
ii acorzi cat de mica atentie devine important si te omoara el cu prostia lui !!!>


73!
George

Avatar utilizator
yo2msb
Mesaje: 175
Membru din: Mar Mar 08, 2011 12:08 am
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo2msb » Vin Ian 02, 2015 11:45 pm

yo9bgr scrie:pe prost si pe nebun il omori cu linistea

MARE dreptate avea omul ala George... din pacate, specimenul asta e ATAT de prost, incat insista chiar daca nu-l baga nimeni in seama :lol: Cred ca tocmai se redefineste limita prostiei :lol:

... si sa-l fereasca Al de Sus de mana mea daca aflu cine e... :twisted:
crocodil de munte

YO5PQQ
Mesaje: 299
Membru din: Sâm Mai 30, 2020 2:07 pm
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde YO5PQQ » Sâm Ian 03, 2015 10:25 am

yo2msb scrie:... si sa-l fereasca Al de Sus de mana mea daca aflu cine e... :twisted:


în acel moment daţi dovadă de o deosebită putere de adaptare şi vă aliniaţi la nivelul lui.

Avatar utilizator
yo2msb
Mesaje: 175
Membru din: Mar Mar 08, 2011 12:08 am
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo2msb » Sâm Ian 03, 2015 11:11 am

YO5PQQ scrie:în acel moment daţi dovadă de o deosebită putere de adaptare şi vă aliniaţi la nivelul lui.

Vai mie! Nu voi mai fi bunul samaritean! Ce ma fac?
(... in schimb problema va fi rezolvata. Cred ca pot sa supravietuiesc cu povara asta.)
crocodil de munte

yo9bxc
Mesaje: 21
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 7:10 am
Contact:

Re: SECURISTUL ,,X,,

Mesajde yo9bxc » Joi Ian 08, 2015 3:18 pm

Bine punctat George, as adauga si eu ceva, ... nu va puneti mintea cu prostii, au creierul odihnit!
73's
Florentin.


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori