Anunt #75936 (YO3ARG) si #75989 (Mariana Craciun)

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
YO3FZS
Mesaje: 80
Membru din: Joi Iul 01, 2010 5:41 pm
Contact:

Anunt #75936 (YO3ARG) si #75989 (Mariana Craciun)

Mesajde YO3FZS » Joi Apr 09, 2015 10:21 am

Foarte rar se intampla sa am nevoie si sa cumpar de la anunturile de aici, dar ca niciodata am facut doua achizitii intr-o saptamana, ambele cu rezultat pozitiv.

Am cumparat cateva cuarturi pe frecvente mari (overtone) de la anuntul #75936 al d-lui Revenco YO3ARG; doua emailuri in legatura cu modalitatea de a intra in posesia lor, iar in mai putin de 24 de ore de la confirmarea pe email am primit pachetul: cuarturile ambalate intradevar de un cunoscator, in burete gros si foarte bine protejate. La o observatie facuta din cauza unei greseli proprii am fost lamurit clar si repede. Este a adoua experienta pozitiva in ceea ce priveste achizitiile de la dansul.

De la anuntul d-nei Mariana Craciun #75989 am cumparat cateva circuite integrate, pe langa discutia ageabila purtata la telefon avand placuta surpriza de a descoperi ca QRL-ul dansei este aproape de al meu si chiar dansa s-a oferit si mi le-a trimis printr-o terta persoana direct la QRL, rapid si fara alte complicatii.

TNX & 73!

Traian

yo4hgx
Mesaje: 315
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 3:02 am
Contact:

Re: Anunt #75936 (YO3ARG) si #75989 (Mariana Craciun)

Mesajde yo4hgx » Vin Apr 10, 2015 2:44 am

...QRL?!


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori