care este adevarul domnule YO8RAA???

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
yo7ilv
Mesaje: 136
Membru din: Dum Oct 17, 2010 12:10 pm
Contact:

Re: care este adevarul domnule YO8RAA???

Mesajde yo7ilv » Mar Ian 24, 2012 3:54 pm

@ YO5PHQ,
Chiar daca le adresezi numai cu jumatate de gura( adica , numai catre cei cu sare pe rana!!!)scuzele ramin scuze, este un pas inainte! Referitor la mostra de intelepciune populara "DE PE LA VOI" , am apreciat-o ca atare si fiind un tip care am simtul umorului , chiar "am gustat-o" si nu m-am abtinut sa nu incerc o traducere( cu Google-translate!!! :lol: ) ca sa vad cam cum ar suna " PE LA NOI" si mi-a iesit cam asa " CINE ZICE, ALA ESTE!!! ;) !!!
73 !

yo8rzp
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 29, 2012 8:57 pm
Contact:

Re: care este adevarul domnule YO8RAA???

Mesajde yo8rzp » Joi Mar 01, 2012 10:21 pm

Buna seara!Pai...adevarul este ca: din cate stiu eu yo8raa nu o fi perfect dar oricum este un om de o inalta tinuta morala.Datorita faptului ca nu il cunosc pe yo8tk, nu pot afirma acelas lucru si despre el.Din tentativa de ancheta initiata aici de el ma face sa cred ca nici nu ar fi cazul.Eu cred ca yo8tk ar trebui sa clarifice situatia spunandu-ne si noua cine se crede de-si permite sa monitorizeze activitatea altei persoane si ce urmareste cu aceasta asazisa ancheta.Salutari.

Avatar utilizator
YO9CHO
Mesaje: 936
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 11:44 am
Contact:

Re: care este adevarul domnule YO8RAA???

Mesajde YO9CHO » Vin Mar 02, 2012 8:43 am

Salut cititoriul :D
Oare un astfel de subiect merita dezbatut? :roll: In ori ce caz, personal daca voi dori sa cumpar sau sa vand , am sa anunt in forum de fiecare data cand voi posta la cumparari/vanzari.Deocamdata nu cumpar si nu vand.
P.S.Daca se poate...va rog sa nu ma comentati ca e fake.... :lol:

YO8RZE
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 9:25 am
Contact:

Re: care este adevarul domnule YO8RAA???

Mesajde YO8RZE » Vin Mar 02, 2012 9:54 am

Pt. YO8RZP: Fanica, contacteaza-ma de urgenta pe ymess (seara). Multumesc!
Scuze de off-topic.

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1007
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: care este adevarul domnule YO8RAA???

Mesajde n2yo » Vin Mar 02, 2012 6:26 pm

Topicul este inchis, subiectul fiind epuizat.


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori