Atac cibernetic de proportii

Discutii de larg interes, preferabil din domeniul ham radio...
YO3AOE

Re: Atac cibernetic de proportii

Mesajde YO3AOE » Sâm Mai 20, 2017 6:40 am

Din cite stiu eu,discutiile de pe un forum nu trebuie sa fie in mod necesar la un inalt nivel filozofic, dar totusi imi cer scuze! pentru postarile mele i-revelante (de la revelatie),si il astept pe YO7LUO cu contributii relevante de un cit mai inalt nivel intelectual...

YO9HSW

Mesajde YO9HSW » Sâm Mai 20, 2017 9:02 am

Aveti dreptate in ceea ce priveste nivelul filosofic, totusi ma asteptam ca dvs. sa abordati nivelul tehnic.

YO3AOE

Mesajde YO3AOE » Sâm Mai 20, 2017 11:20 am

Postarea mea care se pare ca a displacut era de fapt un raspuns pentru YO5PJB,care si-a manifestat ne-increderea in posibilitatea unui "bluff" de asemenea proportii...

yo5pjb

Mesajde yo5pjb » Dum Mai 21, 2017 12:57 pm

YO3AOE: Am lucrat un numar de ani in industria antivirus. Cunosc mai bine decat ORICINE de pe acest forum cum merg lucrurile acolo. De aceea am avut un raspuns asa hotarat :D
Ca acuma industria antivirus poate profita de oportunitatea asta, e alta poveste. Mi se pare normal sa o faca daca au ocazia, doar le vin niste banuti in plus.

YO9GJX: Incep sa cred din ce in ce mai mult ca e un 'False flag' precum ati spus dumneavoastra. Deja sunt mai multe semne care indica posibilitatea asta.

73,
Sorin

Înapoi la “Alte discutii”