modificare statut frr

In acest forum se discuta propunerile de modificare a actualului statut al FRR.
Comentariile trebuie sa se refere strict la statutul FRR si sa analizeze articolele din proiect.
Fiecare topic deschis este bine sa se refere la un articol (sau topic) distinct pentru a se putea face o analiza eficienta mai tarziu.
yo8cln
Mesaje: 960
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 9:32 am
Contact:

modificare statut frr

Mesajde yo8cln » Joi Iul 09, 2015 11:31 am

As sugera , avind in vedere ca timpul ramas din actuala "legislatura" a conducerii frr este scurt, ca modificarea statutului sa fie facuta dupa alegerile de anul viitor. (nu de alta dar, prea seamana cu "dam cinci lei la pensie inainte de alegeri") 73 ! de yo8cln.

yo2mtg
Mesaje: 74
Membru din: Dum Mar 06, 2011 1:31 pm
Contact:

Re: modificare statut frr

Mesajde yo2mtg » Joi Iul 09, 2015 12:21 pm

Ca o paranteza, eu unul mi-as fi dorit ca FRR sa deschida o usa si pentru cei care inca nu fac parte din "structura", iar dupa cum se prezinta povestea propunerile care vin de la cluburi neafiliate nu sunt luate in calcul la discutii. Acum cinstint vorbind, care radioclub afiliat ar interveni pentru "concurenta"...Nu trebuie luat cuvantul ca atare si nu asta era intentia mea, doar ca ma asteptam la o mai mare deschidere pentru dialog .
Mai ales ca la un moment dat se vehicula si ideea de a primi sub o anumita forma si asociatiile sau radiocluburile fara CIS...
Oricum toti au loc sub soare iar propagarea nu face diferente...hi,hi

73 de YO2MTGigi


Înapoi la “Proiectul de statut al FRR”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori