Căutarea a găsit 1 rezultat

de YO3AS
Mie Ian 16, 2019 9:25 pm
Forum: Vreau sa fiu radioamator!
Subiect: Transceiver INAINTE de autorizare ?
Răspunsuri: 11
Vizualizări: 2689

Re: Transceiver INAINTE de autorizare ?

Nu mai dati sfaturi dupa ureche. Cititi art. 6 din Decretul nr. 340/1981 privind regimul emitatoarelor radioelectrice, modificat prin art. 26 din Legea nr. 187/2012 in vigoare de la 01.02.2014 si astazi.

Mergeți la căutare avansată