Cenzura?

Aflati ce schimbari s-au operat la radioamator.ro. Comentariile si sugestiile dumneavoastra sunt binevenite.
yo2dno
Mesaje: 338
Membru din: Lun Iun 21, 2010 11:59 pm
Contact:

Re: Cenzura?

Mesajde yo2dno » Vin Feb 11, 2011 9:58 pm

Nici eu n-am inteles ce metoda e asta, ai ceva de spus dar nu intri direct, ci pe ocolite, trimitind scrisori private admin-ului, ca sa le faca el publice. Sau stai ! Poate asta e solutia. Sa facem toti asa, nu mai postam direct, ne trimitem opiniile catre Ciprian, iar el le posteaza pe raspunderea lui. Buna idee, cum de nu ne-a venit si noua, celor care scriem si semnam...?

yo3sk
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iun 20, 2010 12:34 pm
Contact:

Re: Cenzura?

Mesajde yo3sk » Sâm Feb 12, 2011 11:45 am

@yo9fmp

iTI UREZ SUCCESURI LA EXAMENE.
Dupa terminarea lor, poate iti faci timp si ne onorezi cu postarea unor citate din academica opera
a intaiului "barbat" al tarii, parafrafzand la randul meu o mare "jurista" contemporana.
Multumesc anticipat.
Adrian, YO3SK.

Avatar utilizator
yo9fmp
Mesaje: 342
Membru din: Mar Aug 24, 2010 10:43 pm
Contact:

Adevaratii barbati ai radioamatorismului romanesc

Mesajde yo9fmp » Vin Feb 25, 2011 7:05 pm

to yo3sk...
@Adrian am terminat cu examenele si cu masterul ala.
Pe langa profesie acum am timp si de amatorism(radio).
M-a deranjat mult in postari atitudinea unora foarte rotunzi,cu puteri mari si care monopolizeaza frecventele pe 3700 seara sau pe la Qtc-uri.
Este vorba de cei ce se cred barbatii adevarati ai radioamatorismului romanesc.
Din pacate acesti cativa barbati nu vor sa raspundă la interpelarile unor domni,colegi radioamatori care,desi au cu ce se mandri nu vor sa se afiseze ca masculi Alfa ai radioamatorismuli romanesc.
Poate fi vorba de yo4px sau yo6ex,domni care au pus intrebari pertinente FRR.
Iata ca au trecut vreo 66 zile fara a se primi vreun raspuns pe site-ul acestei Federatii reprezentive.
Vorbeam despre barbatii adevarati din radio :lol: :lol: :lol: (avem asa ceva?)despre reprezentantii nostri,asa cum si dl presedinte Basescu vorbea despre barbatii din politica romaneasca...oameni care de fapt nu prea au merite.
Le este rusine si/sau nu vor sa comunice.
Mandria lor nu este numarul sau marimea oualelor ce le poseda(vezi fostul premier Nastase) ci dispretul fata de cei ce asteapta un raspuns,respectiv fata de cei pe care ar trebui sa-i reprezinte.
Si eu astept un raspuns.
66 zile.
Este mult sau putin?
Cate radiocluburi au disparut in ultimii 3 ani de pe harta,nu mai au sedii sau activitate si cum au fost aceste cluburi ajutate sa isi inceteze activitatea...
Poate voi asteptati alte raspunsuri.
Aveti tastatura...


Înapoi la “Noutati, critici si sugestii (despre radioamator.ro)”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori