Poleite cu aur

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
YO5FYI
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mar 28, 2014 4:21 am
Contact:

Poleite cu aur

Mesajde YO5FYI » Vin Iun 30, 2017 6:55 am

Fiind radioamator constructor...nu ma pot abtine.Unii vinzatori de la Mica publicitate sunt rupti de simtul realitatii,cerind pe tot felul de "smeltzuri"niste preturi de parca ar fi poleite cu aur!E drept ca :"Nu e prost cel care maninca 7 pite,ci cel care le da",totusi nu m-am putut abtine.Si sa nu uitam,cei care mesteresc sunt din ce in ce mai putini...acum si un dipol de 2x 20 metri...se cumpara de la Fritzel! :D

yo2dno
Mesaje: 338
Membru din: Lun Iun 21, 2010 11:59 pm
Contact:

Re: Poleite cu aur

Mesajde yo2dno » Vin Iun 30, 2017 11:11 am

N-ai zis nimic despre cei care pun pozele culcate, de trebuie sa iti rupi gîtul ca sa vezi despre ce e vorba...

YO5FYI
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mar 28, 2014 4:21 am
Contact:

Re: Poleite cu aur

Mesajde YO5FYI » Sâm Iul 01, 2017 10:37 am

De multe ori stau si ma crucesc la ce vor sa vanda unii,din partea mea le doresc succes,dar nu pot sa nu imi pun intrebari.In cat priveste pozele....hi....hi....tarlale de :butoane,condesatori antici,aparatura depasita si lampi care nici de colectie nu sunt bune! Sigur totul este legal...dar un pic de decenta....Caci preturile....


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori