Vanzari postate de Ion (1234iancu)

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
Avatar utilizator
yo6rk
Site Admin
Mesaje: 363
Membru din: Mar Iun 22, 2010 3:42 pm
Contact:

Re: Vanzari postate de Ion (1234iancu)

Mesajde yo6rk » Vin Dec 13, 2019 10:35 pm

Va rog sa ramaneti la subiect... anunturile lui Ion (123iancu).
Daca doriti sa discutati despre Ebay, cel mai indicat ar fi sa deschideti un subiect nou.

Multumesc.
73's de Marius - yo6rk
ex. yo8rku

Avatar utilizator
yo2msb
Mesaje: 175
Membru din: Mar Mar 08, 2011 12:08 am
Contact:

Re: Vanzari postate de Ion (1234iancu)

Mesajde yo2msb » Sâm Dec 14, 2019 11:56 am

Pt. dl. care apără cu atâta înverșunare eBay-ul de parcă ar avea ceva de câștigat din asta:
1. Nu simt nevoia să demonstrez nimănui nimic. N-am de ce. Am tras un semnal de alarmă, cei care au înțeles despre ce este vorba vor fi mai puțin fraieriți. Ceilalți nu fac decât să abereze cu succes pe forumuri.
2. Deja disputa creată de dumneata legându-te aiurea de mine deranjează pe bună dreptate un topic cu altă destinație. Simt un damf greu de trolare, nu crezi?
3. Dacă continui să te încăpățînezi pe subiectul ăsta o să-ți dau în particular și dovezile necesare, numai ca să mă distrez de tine văzându-ți fața când o să constați singurel eroarea în care te afli. Dovezi care includ și raportul de cercetare al Poliției dintr-un stat UE. Până acolo s-a ajuns din cauza incompetenței celor de la eBay.
Eu mă opresc aici pe acest forum. Chiar n-am cu cine...
crocodil de munte


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori