remarcii.

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
yo8rcw
Mesaje: 65
Membru din: Lun Iun 28, 2010 2:18 pm
Contact:

remarcii.

Mesajde yo8rcw » Lun Iun 28, 2010 2:24 pm

Salutari!!
Sant multi care ma cunosc, unii de bun altii...asa cum vor ei!! Vreau sa etalez aici cateva info, am adus in yo peste 120 trcv si preturile au fost mai mult decat simbolice!! Am cumparat cu sute de $$ jucaii pe care le-am revandut cu zeci de $$!! Sa fiu criticat e dreptul vostru dragi colegi radioamatori dar sa fiu injurat ca la usa cortului.. nu e frumos!! Nu voi raspunde la nici o provocare dar am rugamintea la cei care au cumparat sau au primit cadouri de la mine, sau au beneficiat de bunatatea ( nu prostia cum zic unii..) sa-si declare solidaritatea aici pe net!!

yo2ua
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 29, 2010 12:57 pm
Contact:

Re: remarcii.

Mesajde yo2ua » Mie Iul 14, 2010 8:39 pm

Cum se poate ca dupa ce a-ti facut asa de mult bine ...lume sa va injure ??
Nu inteleg ! Totusi ca sa puteti sa va refaceti ,,reputatia" postati dumneastra actele de caritate si atunci probabil ca se vor simtii cei ce au beneficiat de pe urma Dv. Poate vor sustine cele afirmate mai sus.
Ps:Eventual un indicativ ....numele ,Fane e prea putin. ;)
73!

YO3FYI
Mesaje: 16
Membru din: Mar Iun 22, 2010 12:44 pm
Contact:

Re: remarcii.

Mesajde YO3FYI » Sâm Iul 17, 2010 1:41 pm

Treaba buna ca ajuti pe multi radioamatori "sa-si implineasca visele",sa sti ca si eu fac acest lucru, dar daca e asa cum zici nu vad de ce pseudonimul "FANE" si nu indicativul de radioamator ca sa stie si lumea cu cine sta de vorba si cu cei care te injura "sa-i punem la zid" 73 de YO3FYI Mircea.

yo8rcw
Mesaje: 65
Membru din: Lun Iun 28, 2010 2:18 pm
Contact:

Re: remarcii.

Mesajde yo8rcw » Sâm Dec 25, 2010 6:15 pm

Pentru completare Fane - YO8RCW


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori