Nu faceti afaceri cu Breaz Marcel YO2BMI !!!

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
yo9ibc
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 8:00 am
Contact:

Nu faceti afaceri cu Breaz Marcel YO2BMI !!!

Mesajde yo9ibc » Lun Dec 10, 2012 2:59 pm

Dl. Breaz Marcel YO2BMI a solicitat sa-i trimit prin posta o portabila Motorola GP600, pe care nu s-a deranjat s-o mai ridice si nici macar sa imi spuna ca nu o mai vrea, si sa ma scuteasca de plimbari pe la oficiile postale si reclamatii nestiind de ce nu mai primesc rambursul, eu acum trebuind sa mai achit inca odata contravaloarea transportului, pentru a putea ridica coletul intors.
NU RECOMAND NIMANUI SA TRIMITA CEVA ACESTUI YO2BMI!! NESERIOZITATE TOTALA!!!
Deci atentie la tranzactiile cu YO2BMI !!!

yo2bpz
Mesaje: 28
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:09 pm
Contact:

Re: Nu faceti afaceri cu Breaz Marcel YO2BMI !!!

Mesajde yo2bpz » Lun Dec 10, 2012 9:29 pm

La noi in zona Marcel (YO2BMI) este cunoscut si respectat ca un radioamator corect si altruist. Ar fi posibila si o lipsa a lui din zona in perioada cand ai trimis coletul, dar nu ma pot pronunta, mai ales ca nu am nici telefonul si nici e-mailul lui. Adrian, YO2BPZ

Avatar utilizator
YO2MBA
Mesaje: 25
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 3:13 am
Contact:

Am avut o experienţă plăcută cu Breaz Marcel YO2BMI

Mesajde YO2MBA » Mar Dec 11, 2012 1:42 am

Mi se părea cunoscut numele, aşa că am dat o căutare în arhiva contului de email. Şi nu m-am înşelat. Cu exact 7 ani în urmă, în decembrie 2005, l-am contactat pe dl. Marcel Breaz privind o mică jucărie scoasă la vânzare aici pe site. Preţul cerut era mai mult decât ok, deci n-am negociat nimic. Descrierea produsului s-a dovedit a fi 100% conformă cu realitatea, aspectele negative nefiind ocolite sau cosmetizate. La livrare produsul era atent ambalat, lucru care deşi foarte important, nu toată lumea îl tratează cu seriozitate. Şi nu în ultimul rând YO2BMI a răspuns amabil câtorva întrebări post-achiziţie.

Eu nu aş avea ezitări dacă s-ar mai întâmpla să am tranzacţii cu dl. Marcel Breaz, YO2BMI.

yo2ck
Mesaje: 1
Membru din: Dum Sep 24, 2017 7:14 pm
Contact:

Re: Nu faceti afaceri cu Breaz Marcel YO2BMI !!!

Mesajde yo2ck » Mar Ian 07, 2020 8:24 pm

Da, confirm ca Marcel yo2bmi nu numai ca este ok , este un om deosebit, nu pot sa știu ce sa întâmplat între voi!

yo9ibc
Mesaje: 95
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 8:00 am
Contact:

Re: Nu faceti afaceri cu Breaz Marcel YO2BMI !!!

Mesajde yo9ibc » Mar Ian 07, 2020 10:40 pm

Dupa 8 (opt) ani probabil ca s-o mai fi indreptat...... M-a deranjat faptul ca nu a spus nimic, putea sa zica ca nu o mai vrea, ca nu e acasa, orice......
Rog adminul sa inchida topicul ca nu mai are rost.


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori