YO5OKW-SK

Discutii de larg interes, preferabil din domeniul ham radio...
yo8cln
Mesaje: 960
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 9:32 am
Contact:

YO5OKW-SK

Mesajde yo8cln » Joi Ian 25, 2018 11:02 am

Sincere condoleante familiei celei care a fost Dana Sabau yo5okw .
Domnul s-o odihneasca in pace.
Colectivul AS Dorna DX Grup.

Avatar utilizator
yo3fhm
Mesaje: 550
Membru din: Mie Ian 19, 2011 7:36 pm
Contact:

Re: YO5OKW-SK

Mesajde yo3fhm » Joi Ian 25, 2018 1:30 pm

Condoleante. Regret !
Dumnezeu s-o odihneasca !
73! si toate cele bune,
Cezar Vener - YO3FHM

YO5IP
Mesaje: 3
Membru din: Joi Ian 25, 2018 7:38 pm
Contact:

Re: YO5OKW-SK

Mesajde YO5IP » Joi Ian 25, 2018 10:02 pm

O mare pierdere pentru familie si pentru toti cei care ne-am bucurat de grija cu care Dana-YO5OKW ne primea si ne sustinea .
Privind in trecut pot sa spun ca a fost o doamna , sotie si mama care a stiut sa sustina familia , si pe toti radioamatori care au cunoscuto .
Modestia , dragostea si pacea care o transmitea in jurul ei era greu de inteles pentru cei din jur . Perseverenta cu care a lupatat demonstreaza energia divina care a animato pina in ultima clipa.
Ce mai putem face ? , mai nimic , sa aprindem o lumanare , sa o pomenim , cei care am cunoscuto sa facem un ultim omagiu prin relatarea amintirilor care le-am avut in prezenta ei cind ne rasfata cu bunatatea ei .
Sa ma scuze cei care poate i-am deranjat , dar nu gasesc cuvinte care sa trasmita recunostinta si stima pe care o port. Sufletul ei sa gaeasca linistea pe care o merita.


Avatar utilizator
yo5er
Mesaje: 351
Membru din: Mie Oct 26, 2011 2:39 pm
Contact:

Re: YO5OKW-SK

Mesajde yo5er » Dum Ian 28, 2018 1:51 pm

Dumnezeu s-o odihneasca, condoleante Dan YO5DGE, condoleante Andrei YO5OKV, sa fiti tari. Noi cei din YO5KUC va vom fi alaturi.

73's Septy,
YO5ER
-YO5KUC Member
-YO DX Club Member #500
http://www.yo5er.ro



Înapoi la “Alte discutii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori