roWaves la SimpoYO 2022, Sarata Monteoru, Buzau

Talciocuri, targuri, simpozioane, alte evenimente...
Avatar utilizator
YO6TJJ
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 10:09 am
Contact:

roWaves la SimpoYO 2022, Sarata Monteoru, Buzau

Mesajde YO6TJJ » Mar Sep 20, 2022 10:17 pm

Sâmbăta aceasta, 24 sept. 2022, vom participa la Simpozionul Național al Radioamatorilor, la Sărata Monteoru, lângă Buzău, la invitația dlui Sorin David Nimară, YO7CKQ. Vom încerca să susținem și o prezentare tehnică despre amplificatoare RF și una introductivă, despre roWaves:
part. 1 - Despre roWaves - cine suntem, ce facem, contact etc.
part. 2 - Juma PA-100D, provocări, realizare și rezultate. Amplificatoare HF de putere roWaves, în 2023-2025.
Mai important : vom aduce materiale și produse roWaves precum si kituri electronice pentru copii de la nextEdu (cadou participanților înscriși în competiția tehnică) precum și mostre gratuite. Toți participanții la simpozion care doresc să cumpere anumite echipamente sau componente electronice de la roWaves, beneficiază de TRANSPORT GRATUIT la plasarea unei comenzi, pentru că le aducem gata împachetate acolo, ca pe orice colet pe care îl expediem. Vă puteți ridica comenzile de la standul nostru, împreună cu alte surprize, acolo pe loc. Tot ce trebuie sa faceți este să plasați comanda pe site, până vineri, 23 sept., ora 11:00AM (https://rowaves.com/ro/) și să achitați cu card bancar comanda. Transportul va fi GRATUIT utilizând codul cupon SIMPO2022, înainte de plată (înainte de a completa datele de livrare și facturare, va apărea un câmp pentru introducerea cuponului, vezi foto-descriere în comentariile anuntului de pe Facebook, de pe pagina roWaves sau pe facebookul meu personal). De asemenea, dacă doriți să aducem ceva anume, vă rugam sa ne scrieți pe email, Facebook sau WhatsApp la 0742854185. Abia așteptăm și noi să ne revedem cu mulți dintre Dvs. și să cunoaștem pe și mai mulți pasionați de radio! 73 de Andrei, YO6TJJ

Înapoi la “Evenimente”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori