un nou secretar general la FRR?

Activitati de club, adunari generale, diplome, indicative speciale...
Avatar utilizator
YO9FNP
Mesaje: 89
Membru din: Lun Noi 29, 2010 3:26 pm
Contact:

un nou secretar general la FRR?

Mesajde YO9FNP » Joi Mai 29, 2014 3:45 pm

Umbla vorba prin targ ca in urma sedintei de ieri de la Brasov, FRR ar avea un nou secretar general... In mod transparent, cum deja FRR ne-a obisnuit, sunt convins ca numele va fi anuntat in curand. Asteptam cu nerabdare sa aflam cate ceva despre experienta viitorului SG in domeniul ham radio, precum si proiectele acestuia viitoare.
73,
Dan YO9FNP / YR9F

yo8cln
Mesaje: 960
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 9:32 am
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo8cln » Joi Mai 29, 2014 3:53 pm

Oare asa o sa fie ? Transarenta, proiecte!?.... Utimul anunt pe pagina frr este din 24 mai...Ce sa facem... lipsa de timp ! 73 ! de yo8cln.

yo5ovm
Mesaje: 44
Membru din: Mar Dec 13, 2011 7:28 pm
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo5ovm » Vin Mai 30, 2014 8:20 am

Jale mare,monser,la ce realizari lasa in urma presedintele neacsu se va vrea un urmas la fel de vrednic ca el,nu de alta dar sa inchida usa dupa el !
Va rog frumos sa faceti aceste dezvaluiri mai cu perdea,sant om batran si cu probleme cardiace grave,nu doresc sa repet figura cu un nou infarct de bucurie !
Tot inainte ! FRF !

Avatar utilizator
yo9rij
Mesaje: 425
Membru din: Vin Dec 28, 2012 6:36 pm
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo9rij » Vin Mai 30, 2014 9:42 pm

Un nou secretar general!? O alta "o vaca de muls", "condamnat" sa suporte cheltuielile inutile si neinspirate, dictate de cei doi "radioamatori valorosi"(N & B) care au "ingropat" radioamatorismul romanesc! BRAVOOOO! Hi!
Avemus Secretarus Generalus! (si secretar federal)! Hi! 73!

Avatar utilizator
YO9CHO
Mesaje: 936
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 11:44 am
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde YO9CHO » Dum Iun 01, 2014 1:45 am

Ok, trecand peste unele comentarii stupide, pana la urma , a fost ales un SG?
De curiozitate, nu de altceva...
73!

yo8cln
Mesaje: 960
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 9:32 am
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo8cln » Dum Iun 01, 2014 3:32 pm

Ce este exasperant, acesti oameni nu vor sa comunice ! Pur si simplu ne ignora ! Oare in situatia
asta , mai avea sens intrebarea "de ce nu vreti sa participati la echipa HQ ? " Ne ignorati , va ignoram... Pacat . 73 ! de yo8cln

Avatar utilizator
yo5ocz
Mesaje: 59
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 8:32 pm
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo5ocz » Dum Iun 01, 2014 7:17 pm

Nu au fost validate voturile....... inca nu se stie fiecare cu "cat a participat" :shock:
pana la 31.12.2014 precis vom afla :o

Rabdare fratilor :lol: ......... 73 de Laci

Avatar utilizator
yo9rij
Mesaje: 425
Membru din: Vin Dec 28, 2012 6:36 pm
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo9rij » Dum Iun 01, 2014 7:53 pm

Dr OM Ghita, acesti oameni nu stiu sa comunice! Le e frica de faptul ca nu pot da raspunsuri radioamatorilor care si-ar permite sa intrebe pertinent una sau alta. Nu au stiut si nu vor invata niciodata sa comunice! Asta este explicatia! Intr-o lume a comunicarii, ei sunt cei care nu stiu sa comunice! PARADOX! E rusinea lor oricum! Si asa lumea s/a saturat de ei, ce mai conteaza daca comunica sau nu! Ce e mai grav este ca ei nu isi dau seama! Hi! Cu respect! 73!

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1007
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde n2yo » Lun Iun 02, 2014 5:15 am

Misterul a fost elucidat.
Secretar General: YO3IMN
Secretar Federal: YO3CZW
A se citi procesele verbale de la http://www.hamradio.ro/

73s de Ciprian N2YO

yo5ovm
Mesaje: 44
Membru din: Mar Dec 13, 2011 7:28 pm
Contact:

Re: un nou secretar general la FRR?

Mesajde yo5ovm » Lun Iun 02, 2014 5:51 am

Multumim Ciprian,asa trebuie,sa aflam si noi de aceasta foarte grea nastere,via USA,greu s-a nascut,un travaliu lung si doar prin cezariana,bine ca e copilul sanatos, speram ca prin aceasta nastere a noii emanatie a conducerii FRR sa vedem si niscaiva rezultate! Miramar,daca a fost nevoie de cateva zile sa se afiseze rezultatele,nu inteleg motivele,au fost cateva mii de alegatori,au fost atat de multi candidati pe 3 fuse orare ? Cine stie ?
Sa speram ca noul S G al federatiei nu va mai fi atat de secretos ca ultimul sef de servicii secrete si ne va lumina calea si neintelegerile!
Poate,poate vom revenii la ceea ce ar fi trebuit sa fim de cativa ani buni,poate intram pe un fagas al normalitatii,al recunoasterii internationale,a promovarii doar pe criterii de performanta a celor ce ne conduc destinele.
E totusi un inceput !
Sa le dam girul si sa asteptam cu speranta ca va renaste din propria cenusa aceasta federatie.
Urez succes noii conduceri,va asteptam cu rezultate !
Cu stima,
yo5 ovm,
geo.


Înapoi la “Cluburi si asociatii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori