Conferinta ARR

Activitati de club, adunari generale, diplome, indicative speciale...
yo3jx
Mesaje: 144
Membru din: Vin Sep 23, 2011 7:41 pm
Contact:

Re: Conferinta ARR

Mesajde yo3jx » Mie Mar 25, 2015 3:46 pm

Semnalez o eroare dactilo in anuntul conferintei de la Brasov, cred ca se potriveste mai bine declarat in loc de declinat. Succes.

Avatar utilizator
yo9rij
Mesaje: 425
Membru din: Vin Dec 28, 2012 6:36 pm
Contact:

Re: Conferinta ARR

Mesajde yo9rij » Mie Mar 25, 2015 5:39 pm

Buna ziua tuturor,
Multumesc OM Dan pentru semnalarea greselii de dactilografiere. Intradevar oboseala a generat greseala! Il rog pe Ciprian sa corecteze greseala strecurata si imi cer scuze acelor colegi pe care i/am indus , neintentionat, in eroare. (probabil eram sub influenta nefasta a gandurilor unora) Hi!!
Pentru a raspunde lui Pit cu privire la agenda intalnirii de la Brasov, ii pot spune ca poate cauta nod in papura cat doreste, oricum se descalifica chiar daca tot striga in gura mare ca "este loc sub soare pentru toata lumea" dar nu este o intalnire deschisa "chibitilor". Intalnirea are o agenda si participare punctuala dar am considerat ca este firesc sa informam radioamatorii pentru a nu fi luati prin surprindere de activitatile noastre. Dupa cum vezi Pit, sa anuntat locul intalnirii cat si subiectul, acum am facut precizari si pentru si cine participa, desi reiesea din anunt. Sper ca totul este in ordine acum! Hi!
Profit de moment si anunt faptul ca intalnirea, devenita deja traditie, IOTA,SOTA, DXpeditii, CONTESTIG, va avea loc in perioada 8/9 mai la Buzau. Detalii in curand pe site/ul A.R.R.
In alta ordine de idei in ce priveste textul la care faci referire, te anunt ca site/ul A.R.R. este intr/o dinamica continua si sufera up/dateuri periodice, chiar daca nu la toate capitolele. Textul la care faci referire a fost postat dupa primele semnale pozitive privind evenimentele organizate de A.R.R. care au confirmat locul si rolul A.R.R. in viata radioamatorilor YO. Acum imi pare rau ca nu am exprimat in text si actiunile meschine ale unora, pe care ii cunosti si pe care ii aperi. 73! de YO9RIJ Petrica

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1006
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: Conferinta ARR

Mesajde n2yo » Mie Mar 25, 2015 5:45 pm

Am facut rectificarea in anunt.

73s de Ciprian N2YO

Avatar utilizator
yo9rij
Mesaje: 425
Membru din: Vin Dec 28, 2012 6:36 pm
Contact:

Re: Conferinta ARR

Mesajde yo9rij » Mie Mar 25, 2015 8:46 pm

Multumesc frumos, Ciprian!
73!


Înapoi la “Cluburi si asociatii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori