AG FRR

Activitati de club, adunari generale, diplome, indicative speciale...
yo2bpz
Mesaje: 28
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:09 pm
Contact:

AG FRR

Mesajde yo2bpz » Sâm Apr 15, 2017 1:17 pm

Oare a avut loc Adunarea Generala a FRR? Stiam ca trebuia sa aiba loc in 8 aprilie. Nu am gasit nici o stire pe aceasta tema.

yo8rpo
Mesaje: 70
Membru din: Mar Mar 31, 2015 10:34 am
Contact:

Re: AG FRR

Mesajde yo8rpo » Sâm Apr 15, 2017 1:55 pm


yo2bpz
Mesaje: 28
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:09 pm
Contact:

Re: AG FRR

Mesajde yo2bpz » Sâm Apr 15, 2017 5:55 pm

Ordinea de zi (postata pe hamradio la 31.03) am vazut-o, dar nu am gasit nimic despre desfasurare si hotarari luate. Poate nu am stiut eu sa caut.

yo5ajr
Mesaje: 730
Membru din: Mar Iun 22, 2010 6:27 pm
Contact:

Re: AG FRR

Mesajde yo5ajr » Sâm Apr 15, 2017 7:46 pm

Cu ce drept va intereseaza ca ce si cum a fost AG al FRR? De unde si pana unde "obraznicia?" La fel si cu CN US CW FRR trecut la informatiii "clasificate" si biata de ea. De ce sunteti "prapastiosi" ca "nu stiti unde sa cautati informatii" despre acest mare eveniment ca AG, de cu nu spuneti direct aia dreapta - aia ce e in inima si minte? Direct si fara ocolisuri. "Chiar asa frate".

yo2bpz
Mesaje: 28
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:09 pm
Contact:

Re: AG FRR

Mesajde yo2bpz » Mar Apr 18, 2017 2:20 pm

Direct si fara ocolisuri? Pai, vrem sa ne DEZAFILIEM de la FRR!

yo5ajr
Mesaje: 730
Membru din: Mar Iun 22, 2010 6:27 pm
Contact:

Re: AG FRR

Mesajde yo5ajr » Mar Apr 18, 2017 4:39 pm

Da, Adrian - asta e o vorba fara ocolisuri. Parerea mea sa mai asteptati o leaca, de si nu cu multa speranta. Clubul nostru YO5KLD si el e p,aproape dar am sfatuit sa mai asteptam pentru ca politele nu au fost inca platite. Ce a ce au facut cu acea "Petitie" a fost incalificabil. Acolo printre altele ceream sa fie revizuite retroactiv conditiile acordarii titlurilor sportive pentru ca au fost semnale indubitabile ca a existat obscuritate iar de aici in colo ca sa repunem la valorile morale aceste titluri, trebue lamurite acele obscuritati. Altfel chiar si eu planuiesc sa inapoiez cu surle si trambite acest titlu, nu vreau sa fac parte in ceva care nu mai are valoare morala fiind compromisa aceasta. Vremea micilor negocieri colegiale a trecut, acum lumea incepe sa se radicalizeze - din pacate.....sau nu? 73 de Miki


Înapoi la “Cluburi si asociatii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori