Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Diplome de radioamatori mai vichi sau mai noi - regulamente, poze, colectii
YO4PX
Mesaje: 515
Membru din: Vin Feb 25, 2011 11:26 am
Contact:

Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO4PX » Joi Dec 01, 2011 7:43 am

La 4 ianuarie 2012 se vor împlini doi ani de când mi-am lansat pagina de internet, care conţine acum circa 450 de materiale din practic toate domeniile radioamatorismului, grupate pe 7 categorii (vezi Sumarul articolelor la
http://link-yo4px.blogspot.com/2010/03/ ... ri-si.html ).
Cu peste 102000 de accesări de pagini de către 32550 de vizitatori unici din 102 ţări (81,4% din România) blogul cu cele patru anexe ale sale a încercat să ofere tuturor câte ceva de citit sau de vizionat (în jur de 100 de videouri, multe dintre ele educaţionale) şi să ridice nivelul informaţional al radioamatorilor YO, inclusiv prin paginile sale permanente. (…)
Doresc să mulţumesc tuturor celor care au accesat blogul şi cu ocazia acestei aniversări am plăcerea de a le oferi o DIPLOMĂ DE VIZITATOR electronică gratuită. Solicitările vor fi satisfăcute în ordinea sosirii lor, iar identitatea solicitanţilor NU va fi făcută publică.
Detalii şi imaginea diplomei la
http://yo4px.blogspot.com/2011/12/doi-ani-de-munca-si-o-diploma-de.html
Francisc Grünberg, YO4PX, decembrie 2011
http://yo4px.blogspot.com
Ultima oară modificat Joi Dec 01, 2011 8:25 am de către YO4PX, modificat 1 dată în total.

YO8RAA
Mesaje: 448
Membru din: Mie Sep 21, 2011 8:30 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO8RAA » Joi Dec 01, 2011 8:11 am

Felicitari si La Multi Ani !

YO2MML
Mesaje: 6
Membru din: Mar Noi 29, 2011 6:28 pm
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO2MML » Joi Dec 01, 2011 11:18 am

LA MAI MARE!

SUCCES!
Viata-i dura dar e grea....

Avatar utilizator
n2yo
Site Admin
Mesaje: 1007
Membru din: Joi Iun 10, 2010 12:17 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde n2yo » Joi Dec 01, 2011 4:48 pm

Este impresionant efortul depus pentru crearea, dezvoltarea si intretinerea paginii dumneavoastra de internet. Ar trebui sa fie un model de urmat pentru radioamatorii care au sau doresc sa-si creeze un blog pe teme ham-radio. Va multumesc pentru diploma. Felicitari si la mai mare!

73s de Ciprian N2YO

Avatar utilizator
YO4BKM
Mesaje: 1062
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:40 pm
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO4BKM » Joi Dec 01, 2011 5:44 pm

In cei doi ani YO4PX a reusit sa gaseasca si sa completeze multe din golurile radioamatorismului, oferind continuu materiale documentare si informative de ultima ora, dar si rememorari ale evenimentelor si protagonistilor acestora care apartin deja istoriei. Felicitari si LA MULTI ANI!
Antena te ridică, antena te coboară, antena îți dă viață, antena te omoară.
73!

yo4btb
Mesaje: 75
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 11:49 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde yo4btb » Joi Dec 01, 2011 6:25 pm

Iti multumesc pentru activitatea depusa,sper ca va continua la fel si pe viitor.
Informatiile publicate mi-au fost utile de multe ori.
LA MULTI ANI !
YO4BTB,Gil

Avatar utilizator
yo3gh
Mesaje: 714
Membru din: Mie Iul 23, 2014 6:17 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde yo3gh » Joi Dec 01, 2011 6:55 pm

Pagina lui YO4PX are multe informatii si documentare utile radioamatorilor. Am gasit mereu ceva nou , ceva necitit de mine , practic acolo poti afla cele mai noi info din domeniu , traduse si prelucrate. Am si 2 publicatii de la Francisc ( cu autograf :) )care stau la loc de cinste printre cartile de radioamatorism din biblioteca. Ii doresc lui Francisc sanatate si sa continue cat mai mult cu acest blog pe teme de radio-ham, iar lui Ciprian felicitari ptr diploma si ptr managementul acestui site . ‘73 de YO3GH.

YO3FEW
Mesaje: 120
Membru din: Mar Iun 29, 2010 11:26 pm
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO3FEW » Joi Dec 01, 2011 9:53 pm

Pt mine site-ul dnului Grunberg este unul din categoria celor care trebuie urmarite zilnic.
De acolo poti afla lucruri deosebit de interesante, povestite cu mult umor, uneori trist, ca sa nu mai pomenesc de informatiile utile din toate domeniile radio/amatoricesti sau conexe.
Imi este clar ca pt constructia si mentinerea acestui site autorul depune foarte munca de documentare si se implica intr-un mod deosebit.
Va felict si va multumesc pt tot.
La Multi Ani si sa traiti (cat mai) bine, pt ca ne trebuiti.
Al dvoastra recunoscator YO3FEW, ing. electronist Stanescu Florentin

yo5amf
Mesaje: 34
Membru din: Dum Iun 20, 2010 10:12 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde yo5amf » Vin Dec 02, 2011 6:59 am

Draga Feri!
In primul rand mii de multumiri pentru pagina ta, ce ne aduce o multime de informatii foarte utile pentru activitatea noastra. Se vede ca este intretinut, actualizat cu pasiune. Izi doresc multa sanatate si impliniri in viitor 73/dx Alex

Avatar utilizator
YO9CHO
Mesaje: 936
Membru din: Sâm Iun 19, 2010 11:44 am
Contact:

Re: Doi ani de munca si o diploma de vizitator

Mesajde YO9CHO » Vin Dec 02, 2011 7:54 am

FELICITARI SI VIATA LUNGA!

Imagine

S9+40!


Înapoi la “Diplome”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori