ARERR- vreau sa devin membru

ARERR - Asociatia Radioamatorilor de Emisie-Receptie din Romania
yo7ilv
Mesaje: 136
Membru din: Dum Oct 17, 2010 12:10 pm
Contact:

ARERR- vreau sa devin membru

Mesajde yo7ilv » Dum Mar 04, 2012 5:44 pm

Ca sa nu tot batem apa in piua , si sa ne pierdem in discutii interminabile si ...inutile , ca sa evitam interventia moderatorilor, care n-au nici o treaba cu initiativa noastra ,va propun ,celor care agreati ideea ,ca pina pe data de 25 martie a.c., sa va faceti cunoscuta pozitia (pe forum sau in privat) pentru a sti daca putem , sau nu, sa mergem mai departe! Am stabilit un termen , deoarece in 20 aprilie , expira rezervarea de nume , propusa de yo3hjv.
p.s. am rugamintea sa trimita mesaje ,doar cei interesati de subiect , cu adevarat, ceilalti, pot continua discutiile pe forumul moderat sau....QSY!
73!!

yo2loj
Mesaje: 343
Membru din: Dum Iul 30, 2017 7:06 pm
Contact:

Re: ARERR- vreau sa devin membru

Mesajde yo2loj » Dum Mar 04, 2012 6:43 pm

Multumesc de apreciere pentru efortul depus...
Am generat doar baterea apei in piua si determinarea celor "interesati" sa nu-si posteze parerea.
Iar daca puteti proba o singura interventie a moderatorului ar fi interesant.

Asadar o sa fac QSY. Va doresc tuturor dezbinare placuta.

yo7ilv
Mesaje: 136
Membru din: Dum Oct 17, 2010 12:10 pm
Contact:

Re: ARERR- vreau sa devin membru

Mesajde yo7ilv » Dum Mar 04, 2012 7:01 pm

yo2loj,
nu stiu ce ati inteles din postarea anterioara, oricum nu ceea ce am vrut eu sa transmit!
in ceea ce priveste ,ingerinta moderatorului, cum ti-ar veni ,sa postezi azi si sa-ti apara postarea ,miine, cind nu isi mai are rostul?
eu nu acuz pe nimeni de rele intentii, in fond fiecare e liber sa aleaga , numai ca trecerea articolelor prin verificarea moderatorului, a dus la o intarziere nepermis de mare si totodata la lipsa de vizibilitate a subiectului, iar exemplu cel mai elocvent,il ai ,numai privind participarea la sondaj(in voturi si in timp)
multumirile pe care mi le transmiti , pentru aprecierea efortului depus, nu ti le primesc , pentru ca nu mi se cuvin, eu n-am facut astfel de aprecieri!!!(nici nu era cazul), in rest ,fiecare, "lucreaza pe frecventa pe care are cel mai bun acord"!
73 ...... fara aprecieri(si suparare)!
p.s. completare la ora 20.10. recitind cu (mai mare) atentie toate postarile legate de subiect, observ ca tu esti cel care a moderat acest subiect!imi cer scuze pt. neatentia crasa de care am dat dovada(am fost convins ca n2yo este cel vinovat de delay-ul mare intre post si aparitie!), de fapt , recunosc ,sint un tip putin cam repezit( si cred ca si superficial ,uneori), deci scuze inca o data pt. confuzie!
in rest , celelalte convingeri ,mi le pastrez, chiar daca unele dintre ele deranjeaza!


Înapoi la “Asociatia Radioamatorilor de Emisie-Receptie din Romania”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori