Problema autentificare dupa suspendare

Raportati pagini inaccesibile, erori la accesarea diverselor sectiuni pe site, informatii referitoare la viteza de incarcare a paginilor, observatii cu privire la malware/spam, indexari incorecte pe motoarele de cautare si altele.
Reguli forum
Locul pentru problemele tehnice intampinate pe site-ul radioamator.ro!
yo8rsn
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iul 13, 2016 12:59 am
Contact:

Problema autentificare dupa suspendare

Mesajde yo8rsn » Vin Oct 02, 2020 1:19 pm

Am contul blocat...la data aceea pt 15 zile....dar au trecut 45 de zile si eu am contul tot blocat.....ce se intampla? Contul il blocati ff repede...dar cand vine termenul de deblocare.... ?/upss

Avatar utilizator
yo6rk
Site Admin
Mesaje: 363
Membru din: Mar Iun 22, 2010 3:42 pm
Contact:

Re: Problema autentificare dupa suspendare

Mesajde yo6rk » Vin Oct 02, 2020 1:50 pm

Salut Bogdan.

M-am uitat in lista de useri, contul tau nu are nici o restrictie.
Tehnic, restrictiile se ridica automat cand expira perioada si cand userul se autentifica pe site.
Conform informatiilor din log, ti s-a restrictionat accesul la mp pe 24.08 iar pe 24.09 ai intrat din nou pe site, dar ai folosit ca metoda de autentificare... logarea automata; aceasta a fost cauza pentru care restrictia nu s-a ridicat automat.
Totusi, vad ca azi te-ai logat manual la 13:05, implicit restrictia s-a ridicat automat.

Voi cauta o solutie (in timpul disponibil) pentru a modifica codul pentru ca in viitor sa nu mai existe astfel de probleme.

Multumesc de ajutor.
73's de Marius - yo6rk
ex. yo8rku


Înapoi la “Probleme tehnice in legatura cu site-ul radioamator.ro”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator