Cati membri are FRR?

Activitati de club, adunari generale, diplome, indicative speciale...
yo5amf
Mesaje: 34
Membru din: Dum Iun 20, 2010 10:12 am
Contact:

Re: Cati membri are FRR?

Mesajde yo5amf » Joi Apr 07, 2011 6:18 am

@yo4bkm
o presupunere interesanta...la Universitatea Oradea s-a practicat raportarile false referitoare la numarul de studenti, pentru a obtzine fonduri de la buget mai mari....fostul rector la ora actuala este condamnat (ne definitiv inca).

Avatar utilizator
YO4BKM
Mesaje: 1062
Membru din: Dum Iun 20, 2010 8:40 pm
Contact:

Re: Cati membri are FRR?

Mesajde YO4BKM » Joi Apr 07, 2011 3:31 pm

@YO5AMF, TNX. Stiu cazul Oradea pentru ca (inca) mai lucreaz in domeniu, se practica in multe locuri, mai exagerat sau mai cu retinere si sub mai multe forme. Nu stiu daca aici actioneaza motivarea cum ca stapanul zgarcit invata sluga hoata sau asta este firea omului. Dar in privinta numarului de sportivi radio declarati la ANST am informatii despre cum s-au facut astfel de sportivi din randul unor functionari publici (gen administratie locala), la ordinul sefului administrativ. Am ajuns sa apreciez ca nu merita sa consum energie pentru a o face public, este o chestiune prea minora in raport cu fraudele care, am vazut cu totii, mai-mai sa duca la executii publice ale celor indignati pe drept cuvant. Cat priveste statutul meu, ma mai mangai cu ideea ca, fiind membru DARC, am o alternativa (putin cam costisitoare) la FRR. 73!
Antena te ridică, antena te coboară, antena îți dă viață, antena te omoară.
73!


Înapoi la “Cluburi si asociatii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori