Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Aflati ce schimbari s-au operat la radioamator.ro. Comentariile si sugestiile dumneavoastra sunt binevenite.
YO5PBG
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 22, 2011 7:19 pm
Contact:

Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Mesajde YO5PBG » Lun Iun 25, 2012 10:17 pm

Cati neuroni activi ati numarat in propriul dvs. creier de radioamator YO?
1. Fara numar, baby Jesus e mic copil pe langa mine
2. Indeajuns cat sa-mi iau clasa I cu palinca sau relatii
3. Atat de multi ca pot citi regulamentul serviciului de RAM pe diagonala si sa-l inteleg perfect ca nimeni altul
4. Cand incep sa gandesc produc splatere
5. Peste medie: am harul de a abera si de a produce tone de nimic
6. Din punct de vedere pur radioamatoricesc sunt chiar genial: pot ajunge campion si membru de onoare YODXClub cu ajutorul unui prieten bun!
7. Sunt paranoic, securitatea si doamna profesoara de limba romana si morse inca imi bantuie neuronii. Dar sunt sigur ca-s cel mai grozav.

yo3fhx
Mesaje: 59
Membru din: Mar Iul 26, 2011 8:21 pm
Contact:

Re: Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Mesajde yo3fhx » Mar Iun 26, 2012 1:10 am

Pentru yo5pbg! Se pare prietene ca inca nu ti-ai revenit dupa inmormantarea la care ai fost recent! Mai incearca poate -ti revii,sper sa nu ai ceva incurabil!73!

Avatar utilizator
yo3gh
Mesaje: 714
Membru din: Mie Iul 23, 2014 6:17 am
Contact:

Re: Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Mesajde yo3gh » Mar Iun 26, 2012 6:22 am

@yo5pbg : esti adevarat , post-urile tale ne descretesc fruntile si ascund cateva adevaruri . 1, 3 si 4 m-au distrat f tare ...
Sa aveti toti , numai bucurii.... 73!

YO5PBG
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 22, 2011 7:19 pm
Contact:

Re: Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Mesajde YO5PBG » Mar Iun 26, 2012 10:02 pm

Merci, merci YO3GH. Uite un O.M. care nu-i sensibil ca un MOSFET ANTIC la niste simple si nevinovate vorbe care n-au nicio legatura cu realitatea :-).
Apropo, am ajuns dintr-o calculata eroare pe site-ul tau si mi-ar placea sa vad la o dimensiune mai mare QSL-ul ala al tau cu robotul socat.

Avatar utilizator
yo3gh
Mesaje: 714
Membru din: Mie Iul 23, 2014 6:17 am
Contact:

Re: Propunere pentru intrebarea saptamanii viitoare:

Mesajde yo3gh » Mar Iun 26, 2012 10:52 pm

Buna , da-mi adresa si iti trimit prin posta cateva , am cateva variante facute in 1986 cand nu prea aveai variante ;) 73! .... Trimite adresa de posta la Dan_yomail@yahoo.com


Înapoi la “Noutati, critici si sugestii (despre radioamator.ro)”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori