psihoze referitoare la anunturi...

Vanzatori/cumparatori care au dat ţepe, comentarii apreciative sau critice la tranzactiile efectuate, avertismente pentru potenetiale ţepe...
Avatar utilizator
yo2msb
Mesaje: 175
Membru din: Mar Mar 08, 2011 12:08 am
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo2msb » Mar Sep 10, 2013 2:05 pm

N-ar fi rau sa ne ingrijim si de niste tratamente reumatismale cu dusuri reci, socuri electrice + oarece Carbamazepina sau ce-o mai fi la moda.
crocodil de munte

YO2MIL
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 23, 2011 9:40 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde YO2MIL » Mar Sep 10, 2013 8:56 pm

Salutare tuturor

Si eu am primit un asa zis mesaj de la idiotul respectiv , din pacate l-am sters si nu il pot posta.
Am pus la vanzare ceva produse care ,zic eu , erau la un pret corect chiar daca erau scumpe. Din pacate nu le fabric eu... Si mi-a scris ceva de genul ca vand gioarse scumpe si jigniri la greu. Imi pare rau ca l-am sters ....dar va spun sincer eu nu l-am ignorat si i-am raspuns pe masura...a primit ce a cautat chiar daca doar verbal....he he . Astept sa fie identificat ptr...restul raspunsului :))

73' de YO2MIL

yo9fnj
Mesaje: 18
Membru din: Mie Noi 16, 2011 10:45 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo9fnj » Joi Sep 12, 2013 3:36 pm

Buna ziua. Eu va consider norocosi ca a-ti primit astfel de mesaje.Mie mi-a creat individul respectiv un site,,www.yo9fnj.myforum.ro,,unde i-si pune imaginatia la grele incercari. De asemenea a creat o adresa de mail pe indicativul meu,,yo9fnj@yahoo.com,, pe urma o alta adresa ,,tv.ardelean@yahoo.com,,alta..furdintv.ardeleanu@yahoo.com..alta ,,edepanator ratatu@yahoo.com,,si multe altele.Ca sa nu mai spun ca la fiecare anunt pe care-l postez pe Radioamator.ro,intervine cu contraanunturi denigratoare.Nu mai pun in discutie o multime de reclamatii la-ANCOM,DNA,ENEL,IGSU.ITM,ANAF etc .toate pe adrese de mail create in numele unor persoane care nu au habar de acest lucru.IP-urile acestor adrese sunt in reteaua RDS & RCS Calarasi cat si RomTelecom Calarasi.Toate aceste actiuni fac obiectul unui Dosar penal pt.furt de identitate si denigrare prin mijloace informatice,dosar remis de Parchetul de pe langa Judecatoria Calarasi Biroului pt. investigatii criminale. 73!YO9FNJ(Adresa mea de mail corecta=TV.ARDELEANU@YAHOO .COM)
Ultima oară modificat Joi Sep 12, 2013 8:53 pm de către yo9fnj, modificat 1 dată în total.

yo5ovm
Mesaje: 44
Membru din: Mar Dec 13, 2011 7:28 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo5ovm » Joi Sep 12, 2013 5:39 pm

Salut Mitica,
sincer regret cele intamplate,dar cred ca este vorba despre unul dus de acasa cu gainile,hi.
Cel mai simplu mod este sa nu-i bagam in seama si mor pe limba lor,de grija altuia!.
Sau adreselor introduse in lista neagra a meilului si nici nu le mai vezi.
Invidia este mare,mai ales cand unul sau altul nu a produs nimic in viata lui,cu exceptia oualor !
In rest Mitica sa ne auzim sanatosi,lasa maidanezii sa latre!
73
yo5 ovm,geo.

Avatar utilizator
yo2msp
Mesaje: 40
Membru din: Sâm Dec 11, 2010 2:51 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo2msp » Sâm Dec 14, 2013 3:13 pm

Asa....
Pe principiul ca prostul nu-i prost destul daca nu-i si insistent, la un anunt al aceluiasi YO2MSB, Sorin, referitor la un Alinco - http://www.radioamator.ro/mp/read.php?m=58241&a=1,
papagalul cunoscut si ca "seCURistulX", revine cu un mail, citez:

"From: Cineva Anume [mailto:securistulx@gmail.com]
Sent: Saturday, December 14, 2013 11:49 AM
To: yo2msb@gmail.com
Subject: Alinco

Doamne,rau ie sa fi bolnav,cu atat mai mult cu capul,si asta nu se vindeca,bine ca nu e molipsitoare
A,da,esti di la Tm,exista o explicatie...........
"

Tovarase seCURist. si io mi-s de la TM, si iti promit, ca in momentul in care o sa pun mana pe matale, au sa-ti iasa mailurile pe ochi. incet, unul cate unul, ca sa simti cu adevarat....
Atentie, am spus "cand", nu "daca", pentru ca latul in jurul identitatii matale se strange. Pazea!

Edit:
Continutul mesajului mi-a fost pus la dispozitie de YO2MSB, ca sa nu fie discutii ulterioare fara sens...

Edit2: Completare

Se pare ca pe mizerabil l-a apucat frica, de s-a sesizat si m-a luat la impins vagoane pe mail...
Bre seCURistule, te juca cu focul ca s-ar putea sa te arzi. Nu stii cu cine vorbesti, si ce-mi poate capul...

Avatar utilizator
yo2mhj
Mesaje: 41
Membru din: Mie Iun 23, 2010 3:57 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo2mhj » Sâm Feb 08, 2014 10:55 am

Se pare ca si eu am devenit "victima" acestui "sECURIST"...cred ca om-UL nu are ce face,se plicitseste... e dus rau:
Cineva Anume
Today at 10:30 AM

To

yo2mhj@yahoo.com

ma dobitocule,decat sa dai o gramada di lincuri pe care nimeni nu le poate deschidi,nu puteai sa pui o poza?
in era tehnologizata nu ai un jeg de aparat digital?
o poza spune cat o mie de cuvinte,fraiere
o luam io da la cat esti di fraier........
...
Nu am cuvinte!!!
Dar as fii curios daca e radioamator cu "patalama"...nu de alta dar din ce in ce mai mult vad radioamatori YO "etichetati" pe cluster drept "mad operator"(recent postat de o statie din UA3).

cornelius
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iul 29, 2014 4:49 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde cornelius » Lun Aug 18, 2014 8:35 pm

cu SPERANTA ca poate in timp acest ,,fenomen,, dispare se pare ca totusi revine permanent si bine stabilizat la locul si timpul prevazut.....SAU POATE NU REALIZEZ EU eventual gresesc..este posibil dar CER SPRIJINUL DVS pentru a elucida ..enigma..
A TE LEGA DE O MAMA MOARTA DEMULT....sau de cuvantul ,,mama,, trebuieste sa fi GRAV DEPLASAT!
CUM POTI SA PORTI O ASEMENEA ACTIUNE DACA NU CUMVA ESTI.............
CU RESPECT PENTRU MAMA INDIVIDULUI! (el ,,, securist aiurea....!)
SARUT MANA DOAMNA (sotie sau MAMA indiferent)
Cu respect,
Cornelius

yo2dno
Mesaje: 338
Membru din: Lun Iun 21, 2010 11:59 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo2dno » Lun Aug 18, 2014 11:03 pm

Cornelius, cred ca te legi de chestii false in loc sa-l pocnesti pe ce merita. Amicul tau e un nesimtit, un grobian, un prost-crescut. Problema cu mama e falsa, am mai observat-o si la "smecherii" (nici o comparatie, vin cu exemplul doar ca sa intelegi ce vreau sa spun) de cartier care se lasa (vezi-doamne) injurati in toate felurile, dar sa nu te legi (ce sa-ti spun) de mama, ca te fac praf. Bineinteles, inflamarea e falsa, cum spuneam, daca i-ar pasa de maica-sa nu s-ar comporta golaneste in principiu, ca sa nu o supere sau, daca e cazul, sa-i intineze memoria. Injuraturile de mama nu bat chiar acolo, la mame, sa fim seriosi. Omul tau e un necioplit nu pentru ca se leaga de o mama decedata (n-are de unde sa stie asta), ci pentru ca se apuca sa te injure, indiferent de "tema".

cornelius
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iul 29, 2014 4:49 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde cornelius » Sâm Aug 23, 2014 5:28 pm

L-am pocnit!
Este din YO3_ _ _.(multumesc pentru sprijin adevaratilor radioamatori) Detalii in privat.
Cu stima,
Cornelius

yo9how
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Noi 27, 2010 9:04 pm
Contact:

Re: psihoze referitoare la anunturi...

Mesajde yo9how » Sâm Aug 23, 2014 5:41 pm

De ce va feriti si nu-i dati indicativul aici?


Înapoi la “Mica publicitate - comentarii referitoare la tranzactii”

Cine este conectat

Utilizatori care navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori