A XX-a ediţie a întâlnirii transfrontaliere a radioamatorilor din 2024YO2KBB Are plăcerea de-a vă invita la a - XX-a ediţie a întâlnirii transfrontaliere a radioamatorilor din 2024 Pe data de 17-18 mai la sala sporturilor din Pecica, ieşirea spre municipiul Arad. 46°10'19.6"N 21°05'22.1"E Programul fiind: 17 mai - primirea invitaţilor începând cu orele 17:00,iar la orele 21:00 servirea cinei Sâmbătă 7:30-10:00 Talcioc 10:00-Deschiderea festivă, prezentări,expuneri referate, tombolă 13:30-Masa de prânz 14:30-Program liber şi voie bună Echipa condusă de Popa Daniel Coordonatorul principal: Tel: 0746685269 yo2lta@yahoo.com admin@yo2kbb.ro Pentru expuneri : diverse, referate, materiale vă rugăm să luaţi regătura cu YO2LTA pentru rezolvarea spaţiului alocat şi includerea acestuia în program Cina şi prânzul sunt servite gratuit. Locaţia la sala de sport la intrare în oraş Dinspre Municipiul Arad. Posibilitatea de cazare gratuită în vestiarul sălii de sport pe saltele puse la dispoziţie de organizator sau contracost la hotel. Va asteptam cu drag !!! 73 de YO2LTA 367 |
Comentariul trebuie sa se refere la continutul acestei postari. Mesajele anonime, cele scrise sub falsa identitate, precum si cele care contin (fara a se limita la) atac la persoana, injurii, jigniri, expresii obscene vor fi sterse iar dupa caz se va ridica dreptul de a posta comentarii.
|
Copyright © Radioamator.ro. Toate drepturile rezervate. All rights reserved
Articole | Concursuri | Mica Publicitate | Forum YO | Pagini YO | Call Book | Diverse | Regulamentul portalului | Contact |